Ana sayfa  |  Künye   | Privacy Policy |  Ulaşım
D
ENG
TRK
 
takım

İletişim / Genel

Avukat Bürosu
Christian Hellmich & Collegen
Bolzstr. 6
70173 Stuttgart

T +49 711 213 297-20
F +49 711 213 297-90
info@kanzlei-ch.de
www.kanzlei-ch.de

 

Irtibat için Şahıslar

Daniela Boullie
Avukat
T +49 711 213297-60
d.boullie@kanzlei-ch.de

Sevim Dündar- Ergenekon
Ekonomi ve iktisat Hukukcusu
(FH-teknik kolej)
İflas Yöneticisi
Iflas hukuk Bürosu Yöneticisi ve sorumlusu
Ofis Manager
T +49 711 213297-20
s.duendar-ergenekon@kanzlei-ch.de

Christian Hellmich
Avukat
İflas Kanunu'nda Uzman Avukat
Diplomali- Yönetici (FH)
İflas Yöneticisi
Hukuk Bürosunun sahibi
T +49 711 213297-20
c.hellmich@kanzlei-ch.de

Gabriele Hering
Serbest meslek Vergi Danışmanı
(diger danışmanlık merkezi)
info@kanzlei-ch.de

Sharifa Weitzel
Avukat
T +49 711 213297-20
s.weitzel@kanzlei-ch.de

Back ofisde/işlem bölümündeki şahıslar:

Stefanie Gaulke
Avukat asistanı
s.gaulke@kanzlei-ch.de

Ulrike Hamberger
Avukat asistanı
u.hamberger@kanzlei-ch.de

Melissa Henika
Egitimde avukat asistanı
m.henika@kanzlei-ch.de

Brigitte Notheis
Bordro ve mali muhasebeci
b.notheis@kanzlei-ch.de

Melissa Henika
Egitimde avukat asistanı
m.henika@kanzlei-ch.de

Jule Scheer
Egitimde avukat asistanı
j.scheer@kanzlei-ch.de

 

Avukat Bürosu Christian Hellmich & Collegen
Bolzstr. 6 · 70173 Stuttgart · T +49 711 21329720 · info@kanzlei-ch.de · www.kanzlei-ch.de

Ulaşım

Harita
> google maps

Parkplätze

  • Yeraltı otoparki Marquardtbau
    Stephanstr. 33
    70173 Stuttgart
  • yeraltı otoparkı Königsbau pasajları
    Bolzstr. 7
    70173 Stuttgart

... Ya da toplu taşıma araçlarıyla’da bize gelebilirsiniz
Hauptbahnhof durağında inin. Oradan merkezi Königstrasse yolunda 5 dakikalik yürüme süreciyle birlikte Schlossplatz/köşe Bolzstrasse’ye ulaşmiış oluyorsunuz. Sağ tarafdaki binanin 6 no´lu dairesindeyiz.

... Hatta daha doğrudan metro ile
Schlossplatz durağında iniyorsunuz. Schlossplatz / köşe Bolzstraße de sol tarafınızda kalan binanin 6 no´lu dairesindeyiz.


Avukat Bürosu
Christian Hellmich & Collegen
Bolzstr. 6 · 70173 Stuttgart · T +49 711 21329720
info@kanzlei-ch.de · www.kanzlei-ch.de